Резач R506E

$70,11

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 160 W

Оn/Off копче

Пластични ногарки

Куќиште: Пластика + метал

Резач: Не’рѓосувачки челик

Дебелина на сечилото: 0-15 mm

Дијаметар на сечилото: 19 cm

Назабено сечило

Моќност на моторот (max): 160 W

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 38,2 × 27,2 × 26,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 40 × 28,6 × 28 cm

Нето тежина на апаратот: 4,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,2 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 377478

EAN Код: 3838942786853

Спореди
SKU: 13325 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 5.2 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×