Резач R401W

$58,71

Се продава од: WelStore

Има залиха

оќност на моторот (max): 100 W

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Можност за преклопување

Одстранливи ножеви

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластично

Резач: Soligen

Дебелина на сечилото: 0-17 mm

Дијаметар на сечилото: 17 cm

Назабено сечило

Моќност на моторот (max): 100 W

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 33 × 19,5 × 10,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36 × 24 × 10,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 100 W

Код: 731500

EAN Код: 3838782143090

Спореди
SKU: 13329 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×