Рачна фреза

$59,00

Sold By: WelStore

In stock

Код: TR110816
Напон: 220V-240V~50/60Hz
мочност: 1200W
Вртежи: 26000rpm
футер големина: 6,8mm,1/4″
длабина капацитет: 0-30mm
со 1 прстен за редуцирање
со 1 алуминиумски guide fence
со 1set паралелен водич
со 1set четкици

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu