Рачен блендер HBX601W

$25,65

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 600 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Додаток за сецкање, Сад за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,7 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Ефикасно четиристрано сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 5,1 × 39 × 7,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20 × 21,4 × 13 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 600 W

Код: 731715

EAN Код: 3838782070112

Спореди
SKU: 12655 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.3 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×