Рачен блендер HBC807QB

53,60 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 800 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Регулација на брзината

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Бела

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Постоље, Додаток за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Ефикасно четиристрано сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 5,4 × 39,7 × 6,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 32,6 × 18 × 28,6 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 735657

EAN Код: 3838782393914

Спореди
SKU: 12595 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×