Рачен блендер HBC564QW

$47,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 560 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Регулација на брзината

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Додаток за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна

Двојно сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,2 m

Димензии (ШxВxД): 5,1 × 35,5 × 5,1 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25 × 15 × 25,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 735653

EAN Код: 3838782393075

Спореди
SKU: 12615 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.5 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×