Рачен блендер HB600ORA

$38,95

Се продава од: WelStore

Моќност на моторот (max): 600 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

Гумена рачка за цврст фат

Лесно чистење

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Ефикасно четиристрано сечило

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Боја: Црна/Бела

Должина на приклучен кабел: 1,4 m

Димензии (ШxВxД): 5,5 × 40 × 5,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 16 × 25,8 × 8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 600 W

Код: 673820

EAN Код: 3838782129605

Clear
Спореди
SKU: 12626 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

Black, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×