ПУМПА ЗА ЈАМИ СО НОЖЕВИ

$182,40

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TWP715001

МОЌНОСТ: 1500 W (2.0HP)
НАПОН: 220-240V ~ 50Hz
МАКСИМАЛНА ВИСИНА: 14.5 m
КАПАЦИТЕТ: 20m³ / H
ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 9 m
ИЗЛЕЗ 2 ‘
ТЕЖИНА: 17.40 Kg

Спореди
SKU: 8025 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 18 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×