Пумпа за фонтани

40,80 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TWPM501
Напон: 220-240V~50Hz
мочност: 50W
макс.висина: 2M
макс.проток: 1500L/H
макс.длабочина: 3m
мотор со бакарна жицаr
со 10m cables
пакувана во картонска кутија

Спореди
SKU: 8029 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×