Правосмукалка VC1901GACRCY

$87,21

Се продава од: WelStore

Има залиха

G.FORCEAIR COMPACT

Пластичен сад

За суво чистење

Број на додатоци: 2

Универзална четка

Волумен на садот за прашина: 2,2 l

Тип на цевка: Телескопска

Дијаметар на цевката: 32 mm

Материјал на цевката: Хромирана

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Додатоци: 2

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 7 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Гумирани тркалца

Заштита од прегревање

Боја: Боја Црвена

Потрошувачка на енергија kWh/год.: 56,7 kWh

Должина на приклучен кабел: 7,0 m

Бучност: 84 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 26,6 × 36,7 × 30,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 46 × 30,5 × 35 cm

Нето тежина на апаратот: 5,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,8 kg

Приклучна моќ: 1.900 W

Код: 731891

EAN Код: 3838782151705

Спореди
SKU: 12479 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 7 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×