Правосмукалка MVC72FW

$48,19

Sold By: WelStore

In stock

FREE GO

Максимална моќност на моторот: 55 W

Пластичен сад

За влажно и суво чистење

Безжична употреба

Трајност на батеријата: 14 мин.

Број на додатоци: 2

Проток на воздух: 5 L/s

Волумен на садот за прашина: 0,4 l

Контролно светло за полнење на батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Додатоци: 2

Боја: Бела

Бучност: 80 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 7,2 V

Максимална моќност на моторот: 55 W

Димензии (ШxВxД): 40,5 × 11,5 × 12 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44 × 15 × 12 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 55 W

Код: 623850

EAN Код: 3838782040542

Compare

Additional information

Weight1.3 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu