Правосмукалка MVC148FW

$61,75

Се продава од: WelStore

Има залиха

FREE GO

Максимална моќност на моторот: 100 W

Пластичен сад

За влажно и суво чистење

Безжична употреба

Трајност на батеријата: 20 мин.

Број на додатоци: 4

Проток на воздух: 13 L/s

Волумен на садот за прашина: 0,7 l

Контролно светло за полнење на батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Додатоци: 4

Боја: Бела

Бучност: 72 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 14,8 V

Максимална моќност на моторот: 100 W

Димензии (ШxВxД): 43 × 13 × 13,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 49,8 × 15,4 × 15 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg

Приклучна моќ: 100 W

Код: 567596

EAN Код: 3838942145575

Спореди
SKU: 12495 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 2 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×