ПОТОПНА ПУМПА (РАКЕТА) + СКЛОПКА

$209,00

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TWP511001-SB

МОЌНОСТ: 1100 W (1.5HP)
НАПОН: 220-240V ~ 50Hz
МАКСИМУМ ВИСИНА: 112 m
КАПАЦИТЕТ: 5m /h
ВЛЕЗ 1/4”
ИЗЛЕЗ 1/4”
МОТОР СО ЧИСТА БАКАРНА ЖИЦА
ТЕРМАЛНА ЗАШТИТА
ТЕЛО ИЗРАБОТЕНО ОД ИНОКС

Спореди
SKU: 7996 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×