пневматска мазалица

309,53 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: THT118302
Капацитет: 30L
Апликација за тапан: 330 * 430мм
Сооднос на притисок: 50: 1
Работен притисок: 6-8bar
проток: 850g / min
Макс.флуиден притисок: 400bar
Цилиндра дија: 70мм
Потрошувачка на воздух: 250L/min@6.2bar
Регулатор на влезниот и излезниот воздух 1/4 “со уред за филтрирање
Црево за маста: 5М
Тежина: 16KG
Спакувано од картонска кутија

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu