пила за дрво

$7,60

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TAC231415
185мм (7-1 / 4 “)
40Т, 20мм
Прстен за намалување: 16мм
Погоден за кружна пила

Спореди
SKU: 8442 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×