пила за дрво

$14,63

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TAC231723
254мм
60Т, 30мм
Прстен од 16мм и 25,4мм
Спакувано со кутија во боја

Спореди
SKU: 8452 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×