Пегла на пареа SIH 1800BT

$29,45

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на грејачот: 1.800 W

Perfect Glide површина за пеглање

Систем против создавање на бигор

Вертикално пеглање за осетливи алишта

Можност за суво пеглање

Аналогно

Постојана пареа: 17 g/min

Ударна пареа: 40 g/min

Функција прскање

Долевање на вода во текот на пеглањето

Практичен, широк отвор со капак

Сад за дозирање вода

Гумени ногарки за стабилност

Волумен на резервоарот за вода: 0,20 l

Должина на приклучен кабел: 2,5 m

Димензии (ШxВxД): 27 × 14 × 10,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 27,2 × 14,2 × 10,7 cm

Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 443177

EAN Код: 3838942983412

Спореди
SKU: 12547 Категорија: Ознака:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×