Пегла за коса HS90BG

$30,21

Се продава од: WelStore

Има залиха

Дополнителна нега со јонизатор

Moжност за закачување

Кабел кој се ротира 360°

Подвижни плочки

Материјал на плочките: керамички плочки

Должина на плочките: 90 mm

Едноставна механичка контрола

Заклучување

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Приклучна моќ: 43 W

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 31 × 7,5 × 3,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,7 × 8 × 6 cm

Код: 728101

EAN Код: 3838782026928

Спореди
SKU: 13431 Категорија: Ознаки: ,

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×