Одвлажнувач (Апсорбатор на влага) D16M

$252,51

Се продава од: WelStore

Има залиха

Тип на единицата: Внатрешна

Начин на работа: Класично

Одвлажнување: 16 l/day

Турбо функција

Функција сушење

Индикатор за полн сад на кондензаторот

Автоматско исклучување

Одвлажнување

Тајмер

Автоматско одмрзнување

Автоматско работење

Автоматско повторно вклучување

Предупредување при испуштање на фреон од системот

Минимална температура на работење: 5 °C

Максимална температура на работење: 35 °C

Прилагодување на максималната сакана влага во просторијата: 35 %

Прилагодување на максималната сакана влага во просторијата: 85 %

Минимална употребна површина: 29 m2

Максимална употребна површина: 44 m2

Номинален напон: 2 A

Димензии (ШxВxД): 35 × 51 × 24,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38 × 53,2 × 29,8 cm

Нето тежина на апаратот: 14 kg

Бруто тежина на апаратот: 15,1 kg

Приклучна моќ: 430 W

Осигурувач: 10 A

Код: 734859

EAN Код: 3838782342288

Спореди
SKU: 13355 Категорија: Ознаки: ,

Спецификација

Тежина 15.1 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×