Овлажнувач на воздух H50W

$94,81

Се продава од: WelStore

Има залиха

Подобрена влажност во просторијата

Подобрен квалитет на воздухот

Капацитет на резервоарот: 5 l

Ultra sonic технологија

Антибактериски филтер

Пареа: Ладна пареа

Модерен дизајн

Мерач на влажноста во просторијата

Контрола на влажност: 40-70

Логично управување (Smart control)

Прегледен ЛЕД дисплеј

Бела

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Површина: 20 m²

Куќиште: Пластично

Бучност: 38 dB(A)re1pW

Должина на приклучен кабел: 1,5 m

Димензии (ШxВxД): 17 × 38,7 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,5 × 42,7 × 21,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,1 kg

Приклучна моќ: 26 W

Код: 737865

EAN Код: 3838782471056

Спореди
SKU: 13363 Категорија: Ознаки: ,

Спецификација

Тежина 2.1 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×