Овлажнувач на воздух H45W

$54,91

Се продава од: WelStore

Има залиха

Подобрена влажност во просторијата

Капацитет на резервоарот: 4,5 l

Ultra sonic технологија

Пареа: Ладна пареа

Модерен дизајн

Бела

Површина: 20 m²

Куќиште: Пластично

Бучност: 38 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 17 × 35 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,2 × 39 × 22,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,6 kg

Приклучна моќ: 23 W

Код: 737211

EAN Код: 3838782452017

Спореди
SKU: 13367 Категорија: Ознаки: ,

Спецификација

Тежина 1.6 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×