Молив Пастел

$0,28

Се продава од: WelStore

Има залиха

• Екстра силен
• Отпорен на кршење
• Ергономски триаголен дизајн
• Лесно и удобно пишување
• Со гума на врвот
• Стандард: ХБ
• Дебелина на црнка: 2.2мм

Спореди
SKU: 16515 Категорија:

• Екстра силен
• Отпорен на кршење
• Ергономски триаголен дизајн
• Лесно и удобно пишување
• Со гума на врвот
• Стандард: ХБ
• Дебелина на црнка: 2.2мм

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×