Миксер M460CDC

$39,14

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 460 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Простор за сместување на кабелот

Куќиште: Пластично

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 20 × 15,1 × 7,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 11 × 20,3 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 735651

EAN Код: 3838782393051

Compare

Main Menu