Миксер M400ORA

$50,15

Sold By: WelStore

Моќност на моторот (max): 400 W

Број на брзини за лесно ракување: 5

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење

Боја: Црна/Бела

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 10 × 30 × 20 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 24,8 × 13,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 673818

EAN Код: 3838782129582

Clear
Compare
SKU: N/A Category: Tag:

Additional information

WeightN/A
color

Black, White

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu