Микробранова Печка BM300X

$199,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

Боја: Инокс

Рерна од не’рѓосувачки челик

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Инокс

Начин на отварање на вратата: Копче

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 20 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 800 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Начин на управување: Копче, Копче

Дисплеј за прикажување на времето

Паметно управување

Логичен избор

Можност за исклучување на екранот

Звучен сигнал: Без можност за исклучување

Часовен опсег (min): 95 min

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка
Број на комбинирани опции на загревање: 2

Број на програми со грил: 1

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)

AquaClean функција

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 15

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm

Решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 38,8 × 32,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65 × 44,9 × 40,4 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-56,8 × 38-38 × 34,5 cm

Нето тежина на апаратот: 15 kg

Бруто тежина на апаратот: 17,4 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 1.250 W

Осигурувач: 10 A

Код: 468885

EAN Код: 3838942833939

Спореди
SKU: 12331 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 17 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×