Микробранова Печка BM251S7XG

303,84 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Боја: Црна

Рерна од не’рѓосувачки челик

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Стакло

Начин на отварање на вратата: Копче

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 25 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 9

Максимална моќност на микробрановата: 900 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.100 W

Јачина на топлиот воздух: 2.500 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Начин на управување: Команди на допир

Дисплеј за прикажување на времето

Звучен сигнал: Можност за исклучување (Off option)

Часовен опсег (min): 95 min

Начини на загревање:
Скара
Конвекција – топол воздух
Микробранови
Број на комбинирани опции на загревање: 3

Број на програми микробранови+топол воздух: 3

Број на програми со грил: 4

Комбинирано греење: Микробранови + Грил + Топол воздух

Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 10

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 31,5 cm

Декоративна рамка

Ротирачка решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 38,8 × 45 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65,5 × 53,3 × 53,6 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-56,8 × 38-38 × 47 cm

Нето тежина на апаратот: 21 kg

Бруто тежина на апаратот: 23,5 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Приклучна моќ: 1.450 W

Осигурувач: 6 A

Код: 470736

EAN Код: 3838942001437

Спореди
SKU: 12315 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 23.5 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×