Микробранова Печка BM235SYB

$341,81

Се продава од: WelStore

Има залиха

Боја: Црна

Рерна од не’рѓосувачки челик

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Стакло

Начин на отварање на вратата: Копче

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 23 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 900 W

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.200 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Начин на управување: Копче, Команди на допир

Дисплеј за прикажување на времето

Паметно управување

Логичен избор

Можност за исклучување на екранот

Часовен опсег (min): 60 min

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка
Број на комбинирани опции на загревање: 2

Број на програми со грил: 1

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Функција одмрзнување според тежината

AquaClean функција

Број на меморирани програми: 9

Дефиниран старт на готвење

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 31,5 cm

Решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 59,2 × 39 × 36,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65,7 × 46,2 × 44,2 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-56,6 × 36,5-38 × 55 cm

Нето тежина на апаратот: 18 kg

Бруто тежина на апаратот: 20,1 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 732952

EAN Код: 3838782170201

Спореди
SKU: 12319 Категорија:

Спецификација

Тежина 20 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×