МЕТРО 10m

$4,75

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TMT126101M

ДОЛЖИНА: 10x25mm
ЗАШТИТЕНА СО ГУМА
СО 3 КОЧНИЦИ

Спореди
SKU: 9133 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×