Мелница за кафе SMK150W

26,40 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 150 W

Капацитет на садот за мелење: 40 g

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Регулација за мелење ,ситно-крупно

Нож за ефикасно мелење

Нож за ситно мелење

Складирање на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Внатрешност на садот: Не’рѓосувачки челик

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 8,5 × 21,5 × 10,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,5 × 21,5 × 10,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 284329

EAN Код: 3838942623776

Спореди
SKU: 12950 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 0.9 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×