Мелница за кафе SMK150E

$26,41

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 150 W

Капацитет на садот за мелење: 60 g

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Нож за ефикасно мелење

Нож за ситно мелење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Внатрешност на садот: Не’рѓосувачки челик

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 8,5 × 21,5 × 10,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,6 × 10,6 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 673862

EAN Код: 3838782069109

Спореди
SKU: 12954 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 0.9 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×