Машина за шмирглање глет

138,73 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: TDWS7501
Волтања:220-240V~50/60Hz
Моќност:1800W
Брзина без терет:5500rpm
Големина на пила:255mm(10″)*25.4mm
Алуминско постоле
Макс. капацитет на сечење:80x280mm
Торба за прашина за чиста околина
аголно сечење 0-45°лево и десно
косинско сечење 45°на лево
Дупли странични држачи
Со 1 пила
Пакувана во кутија

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu