Машина за перење WHP62ES

$256,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

Технички карактеристики
Енергетска класа: A+++

Боја: Бела боја

Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm

Капацитет за перење: 6 kg

Волумен на барабанот: 43 l

Фиксен

Центрифуга: Регулирање на бројот на вртење на центрифугата

Ладно перење: 15°C

15 програми

Специјални програми: Програма против алергии (AllergyCare) / Детска облека / Совршено црно (PerfectBlack) / DownWear

Можност за перење без центрифуга

SteamTech генератор на пареа

Програма за самочистење (SterilTub)

Автоматско препознавање на тежината на алиштата (TotalWeightControl)

Сервисна дијагностика

Рачно извлекување

Сензори: Сензор за ниво на вода

Заклучување – заштита за деца (CDP)

Контрола на стабилност (SCS)

Годишна потрошувачка на вода: 8.800 l

Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 153 kWh

Ниво на бучност при перење: 58 dB(A)re1pW

Ниво на бучност при центрифугирање: 76 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 85 × 46 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 66 × 89 × 51,5 cm

Нето тежина на апаратот: 58 kg

Бруто тежина на апаратот: 61 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,49 W

Приклучна моќ: 1.800 W

Осигурувач: 10 A

Код: 737929

EAN Код: 3838782474187

Спореди
SKU: 8438 Категорија: Ознака:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×