Машина за миење садови – самостојна GS52040S

602,88 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: A++

Максимална температура на влезната вода: 60 °C

Тип на мотор: Асинхрон еднофазен мотор

Индикатор на одбраната програма

On/Off индикатор

Температура на миење: 60, 44, 40 °C

Референтна програма: 3

9 стандардни сетови

Функција за таблета 3 во 1

Индикатор на одбраната програма

Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток

Одложен старт 3/6/9h

Број на корпи: 2

Систем на горната корпа: Рачно нагодување

Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа

Нивоа на прскање: 4

Распрснувачи: 2

Самочистечки филтер

Заштита од прелевање: Целосен AquaStop

Сервисна дијагностика

Внатрешност од не’рѓосувачки челик

Потрошувачка на вода: 10 l

Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,68 kWh

Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 2.800 l

Бучност: 47 dB(A)re1pW

Регулирање на висината: 50 mm

Приклучна моќ(V): 230 V

Димензии (ШxВxД): 44,8 × 84,5 × 60 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48,8 × 85,5 × 64,5 cm

Нето тежина на апаратот: 36,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 40,2 kg

Приклучна моќ: 1.760 W

Осигурувач: 10 A

Код: 736022

EAN Код: 3838782411403

Compare

Additional information

Weight40 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu