Лепач на кеси VS120W

$75,81

Се продава од: WelStore

Има залиха

Лепење

Вакумирање

Електронско управување

Тајмер

Бела

Прегледен ЛЕД дисплеј

Контролна сијаличка

Компактна големина

10 кеси во прилог

Број на кеси во пакувањето: 10

Додаток за сад за вакумирање

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластично

Должина на приклучниот кабел: 300 mm

Извлекување на воздух: 9 L/min

Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar

Моќност: 120 W

Димензии (ШxВxД): 38 × 5,9 × 15,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 21 × 7,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 120 W

Код: 664340

EAN Код: 3838782060854

Спореди
SKU: 13375 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 1.8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×