ЛАМПА ЗА ГЛАВА

$11,21

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: THL013AAA2

CREE XPE2- R3 LED
2 СТЕПЕНИ НА СВЕТЛИНА
MAX: 80 LUM
MIN: 45 LUM
НЕПРЕКИНАТА РАБОТА 4-10 ЧАСА
ЗАВИСНОСТ ОД ЈАЧИНА НА СВЕТЛО
ДАЛЕЧЕНОСТ НА СВЕТЛИНА 50 m

Спореди

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×