Кујнски робот SBR800HC

$104,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 800 W

AC мотор за сигурно работење

Број на вртежи (макс. – мин.): 19.172 obr/min

Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301

Лесно чистење

Двојно сечило

Вклучување со притискање на копче

Број на брзини за лесно ракување: 2

Прегледен ЛЕД дисплеј

Додатоци – опрема: Додаток за мелење кафе, Додаток за месење тесто, Диск за ситно сечкање, Диск за рендање, Стандардна подлога, Додаток за матење, Диск за крупно сечкање

Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l

Волумен на садот: 1,25 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 23,5 × 42,5 × 18,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 43,1 × 36,6 × 25,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,8 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 568395

EAN Код: 3838942163128

Спореди
SKU: 12571 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 4.8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×