Кујнски робот SBR1000BE

113,44 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 1.100 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

Двојно сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Регулација на брзината

Капацитет на садот за мешање и месење: 1,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 2,4 l

Волумен на садот: 1,5 l

Соковник

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 26,5 × 29 × 43 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,5 × 28 × 41,5 cm

Нето тежина на апаратот: 5,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,1 kg

Приклучна моќ: 960 W

Код: 512145

EAN Код: 3838942065781

Спореди
SKU: 12567 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×