Кујнски робот MMC1000W

$242,25

Се продава од: WelStore

Има залиха

Моќност на моторот (max): 1.000 W

AC мотор за сигурно работење

Мек старт на моторот (SoftStart)

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Тивка работа (SilentPower)

3D мешање

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 6

Автоматска регулација на вртежите за целосно прилагодување на смесата

Додатоци за кујнскиот робот: за месење тесто, за мешање, Маталка за шлаг

Вклучени додатоци

Вклучени додатоци: Блендер

Дополнителни додатоци што може да се купат одделно: 3 додатоци за салама и колбаси, блендер, додаток за кекси, 3 додатоци за сечкање, соковник за бавно цедење, за тестенини за подготовка на лазања, за мелење месо, 5 мали додатоци за подготовка на тестенини, за фиде и шпагети, за тестенини и таљатели

Капацитет на садот за мешање и месење: 4,5 l

Отвор за додавање состојки

Рачка на садот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Можност за купување дополнителни додатоци

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Заштита од автоматско вклучување за поголема сигурност во кујната

Заштитен капак

Заштитени погонски делови

Заклучување на моторот за дополнителна сигурност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Преносен материјал: Метал

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 38,2 × 34,4 × 28,4 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 59,3 × 30 × 41,2 cm

Нето тежина на апаратот: 8,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 10,4 kg

Приклучна моќ: 1.000 W

Код: 663555

EAN Код: 3838782058899

Спореди
SKU: 12559 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 10.4 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×