Кујнска вага KT10ORA

$28,31

Се продава од: WelStore

Кујнска вага

Електронска

Стаклена површина на вагата

Модерен дизајн

Мерни единици: g, kg, LB, OZ

Максимална дозволена тежина: 10 kg

Прецизно мерење

Функција Тара

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Црна/Бела

Батерии: 3 X AAA

Димензии (ШxВxД): 17 × 2 × 21,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 4,3 × 27 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Код: 673811

EAN Код: 3838782069604

Clear
Спореди
SKU: 13336 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

Black, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×