Кујнска вага KT05LBW

$25,65

Се продава од: WelStore

Има залиха

Кујнска вага

Електронска

Стаклена површина на вагата

Модерен дизајн

Мерни единици: g, ML

Прецизно мерење

Функција Тара

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Бела боја

Батерии: 2 X AAA

Димензии (ШxВxД): 16 × 21 × 1,9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,4 × 24,6 × 3,1 cm

Нето тежина на апаратот: 0,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,6 kg

Код: 731714

EAN Код: 3838782149306

Спореди
SKU: 13341 Категорија: Ознака:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×