Контактен грил KR1800EPRO

$119,51

Се продава од: WelStore

Има залиха

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Прилагодување на висината

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Отворено – затворено

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Црвен индикатор за работа

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Сад за маснотии

Рачка за носење

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.800 W

Куќиште: Не’рѓосувачки челик

Ширина на зоната за печење: 32 cm

Длабочина на зоната за печење: 24 cm

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 37,5 × 13,5 × 30,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 14,5 × 36,5 cm

Нето тежина на апаратот: 5 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,8 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 564023

EAN Код: 3838942131523

Спореди
SKU: 12695 Категорија: Ознаки: ,

Спецификација

Тежина 5.8 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×