Комбиниран фрижидер со горна комора RF6275W

271,84 

Се продава од: WelStore

Има залиха

5 Години гаранција

Технички карактеристики
Енергетска класа: А

Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm

Врата: Метална врата

Боја: Бела боја

Боја на апаратот: Бела

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Прилагодливи ногарки: 2

Климатска класа: SN, N, ST

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 259 / 258 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 191 / 190 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 68 / 68 l

Капацитет на замрзнување: 3,5 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 16 h

Механичко управување

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Декоративен капак

Осветлена внатрешност

4 стаклени полици

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач

Полици на вратата на ладилникот: 1 полица на вратата, 1 сад со капак

Фиока за зеленчук: 1 фиока за зеленчук

2 сада за јајца (6×)

1 мрежна полица

1 класичен сад за лед

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,89 kWh

Бучност: 41 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 150,5 × 71 cm

Нето тежина на апаратот: 52,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 55 kg

Приклучна моќ: 95 W

Осигурувач: 10 A

Код: 363721

EAN Код: 3838942768095

Спореди
SKU: 8696 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 54 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×