КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM CRYSTALS MONI

$189,81$250,42 (-24%)

Се продава од: Baby Boss

Има залиха

КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM CRYSTALS MONI

Спореди
SKU: 6008 Категорија:

Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало. Корпа за новороденото од 0 до 6 месеци, лесно се трансформира во седиште за деца од 6 до 36 месеци. Количката е наменета за деца со тежина до 15кг. Висината на рачката се регулира според висината на родителот. На рачката има дополнителен каиш, кој што превенира од испуштање на количката. Корпата се трансформира и е погодна за новороденче. Седиштето има можност да се ротира во двата правци, кон мајката и во спротивен правец. Потпирачот за грб се прилагодува во 3 позиции. Корпата има 3 отвори со патент, кои се практични за во лето. Тендата на количката е доста широка, за да го штити детето од сонцето. Количката има дополнителна подлога за седиштето, вклучена во комплетот. Потпирачот за нозе може да се прилагодува спрема детето. Количката има прекривка за нозе. Под седиштето има шопинг корпа со носивост до 5кг. Количката лесно се отвара и зтвара. Во комплет со количката добивате и ташна.
Тежина 12 кг.

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: Baby Boss
  • Vendor: Margarita Jovanova
  • Address: Boris Karapuzov br.11
    Gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×