Клуч за шестоаголни штрафови

$2,75

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: TAC271031
10mm,3/set
приклучок: 1/4″ Hex
должина: 65mm
материал:50BV30
со моќен магнет
Пакувана во блистер

Спореди

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×