КЛЕШТА ЗА КАБЕЛ

3,84 

Се продава од: WelStore

Има залиха

Код: THT15851

ГОЛЕМИНА: 215mm
СЕЧЕЊЕ ОГУЛУВАЊЕ
7 МЕСТА ЗА ОГУЛУВАЊЕ
5 МЕСТА ЗА СЕЧЕЊЕ БАКАРНА ЖИЦА
КРАТЕЊЕ НА ШТРАФОВИ М3-М5

Спореди
SKU: 8974 Категорија:

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×