Инвертер за заварување

219,05 лв.

Sold By: WelStore

In stock

Код: TW12001
влезен напон(V): 1~220-240/380-400
фреквенција(HZ): 50/60
излезна струја(A): 60-200
работен циклус(%): 200A@10%
напон без терет(V): 48
диаметар на electrode(mm): 2.0-4.0
Max излезна струја(A): 200
нето тежинаt(Kg): 22.5
со 1 држач за електрода со кабел
со 1 стипалка за маса
со 1 челична четка и 1 helmet
пакувана во картонска кутија

Compare

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu