Заштитни чевли

$32,45

Sold By: WelStore

Код: TSP203S1P.44
големина: 44
големина: 45

Категорија на заштитни обувки:
S1P: метално капаче на пети + мидизол + анти-статички + анти-вибрации
со Систем за поддршка
Поделена кожа горна
Pu гума со двојна густина

Clear
Compare

Additional information

size

44, 45

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Main Menu