Електрично ѓезве за турско кафе TCM330

23,20 

Се продава од: WelStore

Големина на садот: 0,33 l

Ротација 360°

Лесно чистење

On/Off Копче

Црвен индикатор за работа

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Боја: Црна/Бела

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 26 × 19 × 14,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 28,5 × 18,2 × 14 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Приклучна моќ: 550 W

Код: 734952

EAN Код: 3838782346712

Clear
Спореди
SKU: 12798 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина Недостапно
Боја

Black, White

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×