Електрично ѓезве за турско кафе ATCM730T

$96,71

Се продава од: WelStore

Има залиха

Големина на садот: 0,27 l

Автоматско исклучување

Потсетник за вриење на водата

Лесно чистење

Аналоген термостат

Копче за вклучување

Син индикатор

Strix Термостат

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Сигурносен систем

Куќиште: Пластично

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 24,5 × 21,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 26,5 × 23 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Приклучна моќ: 735 W

Код: 575528

EAN Код: 3838782009365

Спореди
SKU: 12759 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 2 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×