Електрична скара TG2514B

$66,31

Се продава од: WelStore

Има залиха

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Рамна плоча за печење

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

XXL

Температурни нивоа: 5

Отворена скара

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Црвен индикатор за работа

Едноставно печење

Гумени ногарки за стабилност

Одводен канал за истекување на маслото

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.400 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 37 cm

Длабочина на зоната за печење: 27 cm

Димензии (ШxВxД): 53,5 × 7,4 × 28,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,8 × 9,6 × 32,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 564027

EAN Код: 3838942131547

Спореди
SKU: 12719 Категорија: Ознака:

Спецификација

Тежина 3.9 kg

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОДАВАЧОТ

  • Име на продавницата: WelStore
  • Vendor: goran jovanov
  • Address: dimitar vlahov 40
    gevgelija
    gevgelija
    1480
  • No ratings found yet!

Главно мени

×